.

.

SS21 Мастило Кертриџ Полн Со 440ML Еко-Растворувач Мастило Внатре За Mimaki JV150 JV300 JV34 JV5 CJV300 CJV150 (6 Бои Се Достапни)

SS21 Мастило Кертриџ Полн Со 440ML Еко-Растворувач Мастило Внатре За Mimaki JV150 JV300 JV34 JV5 CJV300 CJV150 (6 Бои Се Достапни)

DEN 909.12
Количина на стоки

Ние сме
очекуваме да соработуваме со вас.К C M Y LC LM
Кога ќе го поставите цел,ве молиме љубезно ни остави која боја ти треба., Ltd е хај-тек компанија специјализирана во R&D, производство,продажба и сервис на
компатибилен печатење потрошен.
Над датумот на породување е применливо за повеќето случаи.

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
За Mimaki SS21
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
OCBESTJET
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
За Mimaki
Име на производ:
Мастило Кертриџ,Компатибилен Со Мастило Кертриџ
кертриџ модел:
SS21
Одговараат на печатач 1:
За Mimaki JV150 JV300
Одговараат на печатач 2:
За Mimaki JV34 JV5
Одговараат на печатач 3:
За Mimaki CJV300 CJV150
јачина:
440ML/PC
боја:
б.к c m y lc lm
тип на мастило:
Полн Со 440ML Еко-Растворувач Мастило Внатре
Чип Вид:
Инсталиран Со Стабилна Кертриџ Чип
Гаранција:
1
R

Тие исто така купуваат со овој производ