.

.

Кристална топка вазна Дома Декор Стакло Цвет Вазна Терариум Succulents Растенијата Подарок Микро Пејзаж Капак и Вода Култура Шише

Кристална топка вазна Дома Декор Стакло Цвет Вазна Терариум Succulents Растенијата Подарок Микро Пејзаж Капак и Вода Култура

DEN 479.00
DEN 759.84
-37 %
Количина на стоки


Материјал : Стакло
Големина : ве Молиме проверете на сликата
Тежина : 318-1401 g
Стил : Модерен
Пакет : Пена + Тетрапак Кутии
Пакување : 1pc цртан филм кутија
Предност :
1.Одлична декорација одговара за речиси сите места.
2.Убавината подарок за денот на вљубените роденден,божиќ ,итн.
3.Убав избор за дома канцеларија tabledesk зелена figurine.

Големина:
M
Бренд Име:
Strongwell
Материјал:
Стакло & Кристално
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
SW9100501
Стил:
Американски Стил
Материјал:
Стакло
боја:
Транспарентен multicolor
Функција:
Вазна Домаќинство Оркестарот
Функција:
Канцеларија Декорација Стакло Виси Тегла Вазни
R

Тие исто така купуваат со овој производ