.

.

ТОПЛА ПРОДАЖБА од Врата Трим Панел Клипови За BMW E46 E60 E90 итн Хексадецимален Главата Метал Завртки Сет На 10 ВИСТИНСКИ

ТОПЛА ПРОДАЖБА од Врата Трим Панел Клипови За BMW E46 E60 E90 итн Хексадецимален Главата Метал Завртки Сет На 10 ВИСТИНСКИ

DEN 287.52
Количина на стоки

ТОПЛА ПРОДАЖБА од Врата Трим Панел Клипови За BMW E46 E60 E90 итн Хексадецимален Главата Метал Завртки Сет На 10 ВИСТИНСКИ 07147129160 Нови
носителот / clips /стеги
Состојба : Нова
Производот Број : YD72
Испорака : 10 парчиња
ЗА BMW Дел Број : 51718259788 (го Заменува 51710391077 ) се Вклопува во 6mm Дупка Јака Дијаметар 20mm
Ве молиме споредете ги вашите делови со слики и делови детали внимателно пред да купите некој објект!! !
Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
00inch
Бренд Име:
DR
Објектот Должина:
00inch
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
YD72
Објектот Тежина:
0.11kg
Објектот Ширина:
00inch
способен да:
За BMW E46 E60 E90 итн
делови број:
07147129160
R

Тие исто така купуваат со овој производ