.

.

Нови и Оригинални За Нико SB-910 ФАТИ ЛИСТ SB910 SS993-50F блиц на Камерата Поправка Дел

Нови и Оригинални За Нико SB-910 ФАТИ ЛИСТ SB910 SS993-50F блиц на Камерата Поправка Дел

DEN 912.00
Количина на стоки


Нови и Оригинални За Нико SB-910 ФАТИ ЛИСТ SB910 SS993-50 F блиц на Камерата Поправка Дел
Почитувани клиентот
Стара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица. За повеќе SLR камера додатоци, ве молиме додадете мојот skype. Ви благодарам многу! Почитувани Купувачот, нашата компанија се specilized во продажба SLR и леќа поправка делови, но исто така да купите друга кина стоката, ако треба , нашите контакт информации како што следува : We Chat : 18620377208 SKYPE : chinasns2013 QQ : 961507225

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Бренд:
за Нико
Бренд Име:
HAGEZA
Број На Модел На:
SB-910
R

Тие исто така купуваат со овој производ