.

.

Гас Гориво Пумпа Вредност, Прекинувач За GY6 Мопед Скутер 150cc 125cc 50cc Нови

Гас Гориво Пумпа Вредност, Прекинувач За GY6 Мопед Скутер 150cc 125cc 50cc Нови

DEN 191.52
Количина на стоки


100% Сосема Нов
Големина : Како Слики
Пакет се Вклучени : 1x Fuel Пумпа
Се вклопува:50cc 125cc 150cc АТВ, скутер и да си одат-karts.Скоро сите брендови од Кина. Како што Tao Tao, Buyang,Coolsport, Kazuma, Sunl, ROKETA, ЦЕЛТА-EX итн.
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.
MB0073

Бренд Име:
Pouvoir
Тип На Објект:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
легура Пластични Собранието производи
Специјални Функции:
Мотори делови
Објектот Ширина:
0cm
Име На Модел:
За 50cc 125cc 150cc
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
66g
R

Тие исто така купуваат со овој производ