.

.

3D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Kawasaki NINJA 250R 2008-2012

3D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Kawasaki NINJA 250R 2008-2012

DEN 3101.00
DEN 3264.00
-5 %
Количина на стоки


3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Kawasaki NINJA 250 R 2008-2012
Овие мотоцикл држела се продаваат во парови, еден кочница лост и еден спојки лост 3 D дизајнирана шема со еден допир на ВИСТИНСКИ Карбонски Влакна пломба обезбеди еден допир на класа и го прави вашиот велосипед да се издвоите од толпата, Не само визуелно запрепастувачки, но практични и ефикасни. Јаглерод Долго Држела функција на нова и подобрена прилагодувач систем, што го става на прилагодувач во лесно се постигне за тебе а ти се јава. Тип : Долго 3 D Карбонски Влакна Пломба Fitment : За Kawasaki NINJA 250 R 2008-2012 Подолу се детални фотографии :

Објектот Висина:
1.5cm
Материјал Тип:
CNC
Објектот Ширина:
3.2cm
Објектот Должина:
17.2cm
Објектот Дијаметар:
17cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Специјални Функции:
сопирачки систем
Име На Модел:
ninja 250r
Motobike Направи:
Kawasaki
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
S. E. F. P
Година:
2008-2012
Објектот Тежина:
0.3kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ