.

.

GZEELE Лаптоп со LCD Пред Рамки Покритие за Dell Студио 1555 1557 Година 1558 Екран Лаптоп Школка 0W440J W440J 15

GZEELE Лаптоп со LCD Пред Рамки Покритие за Dell Студио 1555 1557 Година 1558 Екран Лаптоп Школка 0W440J W440J 15

DEN 1139.00
DEN 1441.44
-21 %
Количина на стоки

Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно. Ќе добиете она што го гледате! За специјални производи, ќе треба да се покаже вашите барања кога се плати за цел, како што се бои, големина, вредноста на декларацијата итн. Или ние ќе ги испрати случајно кога исполнувањето на оваа грижи.

Затворање Тип:
Не Патент
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
1557 година
Бренд Име:
GZEELE
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
-
Материјал:
Како што е прикажано
Шаблон Тип:
Како што е прикажано
R

Тие исто така купуваат со овој производ