.

.

Везана DIY DMC крстот бод сликарство 14CT unprinted Кошаркарска ѕвезда вез се Сметаат Крст-Бод памук конец 105

Везана DIY DMC крстот бод сликарство 14CT unprinted Кошаркарска ѕвезда вез се Сметаат Крст-Бод памук конец 105

DEN 1587.00
DEN 2995.20
-47 %
Количина на стоки


Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние нема да наплата
превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Бр.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка
компанијата да се врати цената на штета или загуба.Ако не
проверете цел пред прифаќање на цел потоа подоцна се најде таму е проблемот или dismatch
тогаш ние НЕ презема било каква одговорност и Нема враќање на купувачот.Ако објектите се оштетени или загубени кога
тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и не ќе
му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со
најдобри услуги на клиентите.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во
мониторот,осветлување,припадност и сл.
Опис :
Бода : 220x275
Големина на слика : 40x50cm
Крпа големина : 46x56cm
Боја (Embroidering ткаенина) : Бела
Пакет Содржина : Embroider крпа *1. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. Ве молиме пополнете ги твоето ПОЛНО ИМЕ, вклучувајќи име, средно име и презиме
при правењето на плаќање;
2.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија Менаџер ID :
cn1511100644 или e-mail,и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Скицата *1.Ние
не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разлики во
царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот
производот е прегледан.
Време на испорака : За 7-18 работни дена. Embroider теми *1.
За неусогласеност големина и боја :
1. Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да се промени за да се
EMS ,UPS-от и DHL и сл курир. Ако имате било какви
проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти
негативен фидбек.
Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. но
со некои повеќе товар плус. Embroider игла *2. ВЕ МОЛИМЕ НЕ
ни остави 1,2,3,4 ѕвезди бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка)
Answer : ___________________________ Note :
(14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни
царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за importationinto вашата земја.Цената не вклучува никакви увоз
даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
., улица, град, регион
и земјата,и пост индекс.Ако пакетот е ОШТЕТЕН
или не се поклопува со цел што си ја купил,тогаш ве молиме ОДБИЕ нарачката.
датум само за референца ,точна големина и боја и теми
боја треба да се погледне за производот што го добиваат,
ве молиме не го отвори спорот поради големината и бојата на несовпаѓање
ви благодариме многу
Внимание за руски Клиенти :
1.

Големина:
picture size 40x50cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
поставете везови:
Везана
Е Прилагодена:
Yes
Големина:
40x50cm
Шема:
Кошаркарска ѕвезда
Материјал:
100%памук
Рамка:
no
Стил:
Европа
R

Тие исто така купуваат со овој производ