.

.

Фабриката прилагодено трговија на големо 100pcs Високо Полиран Квалитет Глеѓ Freemason Вратоврска Бар Pin

Фабриката прилагодено трговија на големо 100pcs Високо Полиран Квалитет Глеѓ Freemason Вратоврска Бар Pin

DEN 8160.00
Количина на стоки


Предмет : Вратоврска бар
Материјал : Месинг
Процес : Epola
Големина : 19mm НИЕ СМЕ ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ПРОФЕСИОНАЛНА MASONIC МЕТАЛНИ ПРЕДМЕТИ СНАБДУВАЧ
Почитувани Клиенти :
Не парк објекти за големите трговија на големо, кога било цел стави, ние ќе започне производство. Ве молиме љубезно се прошири 10 дена, кога сакате да поставите цел, ве молиме љубезно, истакна однапред, благодарам многу
P. S. Обичај lapel pin достапни на, ве молиме слободно да ми испрати порака кога имате било прилагодено дизајни сакаат да нарачате, не MOQ, тоа е во ред кога вие само треба да се обичај дури и 1 PCS!!!!!

Тема:
Патриотизам
Материјал:
Метал
Стил:
Народната Уметност
Регионален Функција:
Европа
Бренд Име:
XINSUNSCHENG
R

Тие исто така купуваат со овој производ