.

.

Huayuan Laidong KAMA LL380, пумпа за вода за трактор, dozer, дел број:

Huayuan Laidong KAMA LL380, пумпа за вода за трактор, dozer, дел број:

DEN 1669.92
Количина на стоки


Дел име : пумпа за вода
Дел број :
пумпа за вода за Huayua Laidong КМ серија мотор LL380 L380

Тип:
градина алатка делови
Употреба:
Комерцијални Производство
Број На Модел На:
LL380-06103
Бренд Име:
AgroTALK
Материјал:
Карбид
is_customized:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ