.

.

Женски 925 фунта сребрен прстен моден дизајн круна прстен солидна сребро отвори прстен дами популарни накит за Денот на Вљубените подароци

Женски 925 фунта сребрен прстен моден дизајн круна прстен солидна сребро отвори прстен дами популарни накит за Денот на Вљубените

DEN 428.00
DEN 475.20
-10 %
Количина на стоки


Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
Dankadi
Број На Модел На:
PR205508
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Обликотшема:
круна
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
6mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
R

Тие исто така купуваат со овој производ