.

.

DWZ 15Pcs 1 x 30 Висок Ронки 600, 800,1000 Ронки SC Острат & Полирање Појаси

DWZ 15Pcs 1 x 30 Висок Ронки 600, 800,1000 Ронки SC Острат & Полирање Појаси

DEN 593.00
DEN 624.00
-5 %
Количина на стоки


Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Алуминиум Оксид
Ширина(прибл.) : 25 mm/1"
Должина(прибл.) : 762 mm/30"
Ронки : 600/800/1000 Ронки
Високи Перформанси Алуминиум Оксид.
Електро-статички применува жито, за доследна покриеност.
Иверица, честички одбор, декоративни плочи, бамбус и ратан производи, брусење и полирање.
Нерѓосувачки челик, обоени метали, црна метални плочки и ножеви и други брусење и полирање.
Метални и неметални материјали со вода или со масло мелење, дробење на голем авион.Кожа, гума на ткаенина и полиран бранеа.
Појас широко се користи во индустрија, машини, бродоградба, лесна индустрија,Кожа, дрво, градежни материјали, текстил и други индустрии.
Пакет Се Вклучени :
15 x Пескарење Појас(5 Парчиња/Секој Чакал)
N ote :
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Превозот
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне ! Наплата
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
DWZ3625411
Бренд Име:
DWZ
Големина:
15X Polishing Sanding Belts 25 X 762mm
is_customized:
Yes
Тип:
Пескарење Појаси
R

Тие исто така купуваат со овој производ