.

.

Бесплатни Дизајн Бесплатен Превозот Вертикална Топ Банер Рамка Pop-Up Рамка Банер Отворено Pop-Up Реклами

Бесплатни Дизајн Бесплатен Превозот Вертикална Топ Банер Рамка Pop-Up Рамка Банер Отворено Pop-Up Реклами

DEN 3225.60
Количина на стоки

Ние нудиме бесплатна достава на сите нарачки. Тие се составени од три знамиња пораби заедно, со што целокупната знаме многу потешки и посилна (затоа што ги прави повеќе траен).Бесплатни Дизајн Бесплатен Превозот Вертикална Топ Банер Рамка Pop-Up Рамка Банер Отворено Pop-Up Реклами
Pop-Up Реклами за Отворен или Затворен Настани – Совршени за Рекламирање Сопствени Дизајни!
Pop-up A-рамка банери се лесни, преносливи и лесен стил на внатрешен или надворешен дисплеј. REE брза достава, било каде во светот од врата до врата Без минимум (Рефус Попусти на Располагање) 250 D плетени полиестер печатење Pop-Up A-рамка банери, боја сублимација, целосно да се перат, Мастила се УВ заштитен како и високо-квалитетни додатоци најчесто поставувани ПРАШАЊА ШТО ЗНАМЕ ДИЗАЈН Е НАЈСООДВЕТЕН ЗА МЕНЕ? Ние нудиме многу различни знаме и знамето дизајни во опсег на големини, и изборот на најдобрите дизајн зависи од намената на знамето. ОНА ШТО Е ВРЕМЕТО ЗА ИСПОРАКА НА ЗНАМИЊА? Имаме за цел да ја испорача нашите знамиња во рок од 2 до 3 работни дена од денот на уметнички дела одобрување. Тоа се рече, ние не може да каже точно колку долго знаме ќе трае. Еден двострано печатени знаме има дизајн кој карактеристики на двете страни на знамето. Сите Pop-Up A-Рамка банери доаѓаат во комплет со СЛОБОДНИ дизајн и дела, со неограничен број на промени, а во полна боја. Ако дело е подготвен да се печати (во некои случаи) ние може да се направи истиот ден на услугата за печатење, затоа испорака време може да биде во рок од четири работни дена од цел поставеност. Овој тип на печатење, исто така, ќе покаже преку, на другата страна на вашето знаме во одразува сликата. Ви заштедува време и пари.

Големина:
S(80x120cm), M(100x170cm), L(110x200cm), D1(100cm), D2(120cm), D3(150cm)
Стил:
Летање
Број На Модел На:
p-v-045
Бренд Име:
jidian
Ткаенини:
CoolDry
Употреба:
Рекламирање
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
R

Тие исто така купуваат со овој производ