.

.

WA257 Луксузен Сребрен Женска Нараквица Часовници Дами Фустан Часовници Кварц рачни часовници Rhinstone Relogio Feminino Плоштад

WA257 Луксузен Сребрен Женска Нараквица Часовници Дами Фустан Часовници Кварц рачни часовници Rhinstone Relogio Feminino Плоштад

DEN 795.00
DEN 864.00
-8 %
Количина на стоки


Опис :
Стил : Жените Се Види
Движење : Увезени Кварц Движење
Случај Материјал : Алуминиумски
Бендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот камен
Watch Прозорец : Hardlex
Затворач Тип : Хривнија Тока
Функција : Живот Водоотпорен за Перење-капка & Врнежлив само.
Големина на :
Dial Дијаметар : 3.5 см
Бендот Должина : 6.5 см
Бендот Ширина : 4cm
Dial Дебелина : 0.5 cm
Пакет :
1 x Жените Кварц рачен часовник

Бренд Име:
G&D GLE&VDO
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Затворач Тип:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Број На Модел На:
lo63
Бендот Материјал Тип:
Легура
Бендот Ширина:
40mm
Бендот Должина:
6.5 см
Случај Дебелина:
5mm
Dial Дијаметар:
35mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Плоштад
боја:
Бела,Зелена,Црна,Сина,Црвена Роза,Розова,Сива,Purplr,Жолта
Стил:
Луксузна Шарени Женска Нараквица Часовници
дизајн:
Кристал Кристал Часовници
Апликации:
Забава,Шопинг,закажување
R

Тие исто така купуваат со овој производ