.

.

Acehmks Туристички Кампување Замав Преносни Отворено Градина Висат Кревет Hamac За Камп Платно Hammock Со Дрво Јажиња Сина Црвена 200CMX80CM

Acehmks Туристички Кампување Замав Преносни Отворено Градина Висат Кревет Hamac За Камп Платно Hammock Со Дрво Јажиња Сина Црвена

DEN 1101.00
DEN 2158.08
-49 %
Количина на стоки

Acehmks Туристички Кампување Замав Преносни Отворено Градина Висат Кревет Hamac За Камп Платно Hammock Со Дрво Јажиња Сина Црвена 200 CMX80 CM
Купување Корисни Совети
1. Како да ги пратите мојот пакет?
Ние ќе го задржи на следење на вашиот пакет и да го оставите пораките за пратката статус за вас.
2. Дали постојат било обичај данок?
Ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина обично. Но, поради различни политики во различни земји, може да биде прилагодено данокот што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
3. Трговија на големо, Персоналните Prodcuts и Пад на Превозот се двете Достапни со нас.
За промет на големо клиенти, ние ќе им понуди попуст или изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За Персоналните Клиенти, ве молиме контактирајте со нас преку нашиот E-mail : admin на leisureoffer dot com да се добие понуда.
За пад на превозот, ние можеме да брод на стоките за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
4. Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ве молиме оставете пораки кон нас, ние ќе се прошири и на заштита на време да ги заштитиме вашите пари безбедно.
5. За боја разлика.
Ве молиме имајте предвид дека различни монитори имаат различна боја презентација. Може да биде малку различно кога ќе се добијат производи.
6. По добивањето на пратката во 7 дена, можеме да го прифатиме за да се вратите назад и да се вратат без било какви причини.
7. Кога ќе примите пратката, со цел да се заштити вашите интереси, ве молиме бидете сигурни да снимате видео кога се отвора пратката, па ако стварта е изгубена, или пакување изглед е оштетен, купувачот може да обезбеди доказ за време.Ако не можете да се обезбеди отворање на парцела видео , ние ќе не презема никаква одговорност за тоа.
8. За надворешното пакување, ние гарантираме производите се 100% оригинални , но ние имаме право да се измени тоа, па изгледот и пакувањето дизајн може да се промени без претходна најава, во исто време ние исто така ќе не презема никаква одговорност.
9.Откако вашата нарачка е потврдена тоа значи дека сите услови што е споменато погоре беа договорени.
10.Пакет Скршени
Долго меѓународен превоз може да го оштети и уништи пакетот, ако постои штета знаци ве молиме да не го потпише за тоа.
11.Руските Купувачи
Руската политика , ве молиме потврдете го вашето име и презиме .
12. Превозот Начин
Наш основен логистика е E-пакет.
13. Обработка На Време
Три дена, празници се одложи автоматски
14. За време на Испорака од 60 дена
Долго внатрешни превозот е под влијание на многу неочекувани настани, ако производите не пристигне во 60days, ве молиме ги споделите со нас да се прошири на заштита на време или рефундирање на вашите плаќање

Општа Употреба:
Отворено Мебел
Бренд Име:
Acehmks
Стил:
Отворено Lesiure
Број На Модел На:
HC1820
Големина:
Single-person
Шема:
Измешани Цврсти Боја
Возрасна Група:
Возрасни лица
is_customized:
Yes
Тип:
Hammock
Вкупно Пакет:
Еден Виткање Hammock*1+Дрво Јажиња*2
Hammock Отвори Големина:
200X80 CM /79X31.5
Hammock Виткање Големина:
30X13 CM / 11.8х5
Дрвото Јажиња Големина:
200 CM X2; 79 X2
Вкупната Тежина:
0.85 КИЛОГРАМИ / 1.9 КГ
Капацитет:
150 КИЛОГРАМИ / 330 КГ
Боја Опции:
Црвено/Сино
Функција:
Со Виткање Торбичка, Superlight, Преносни, Лесно да се постави, Силна&Safe
Материјал:
Платно, , Најлон Силна Јажиња
Употреба:
Отворено & Затворен
R

Тие исто така купуваат со овој производ