.

.

4PCS Мрежа Отпечаток Мат Поставите Текстура Лист Мат Текстура Buttercream Фондан Торта Граница Декорација Отпечаток Печење Мат DIY Торта Мувла

4PCS Мрежа Отпечаток Мат Поставите Текстура Лист Мат Текстура Buttercream Фондан Торта Граница Декорација Отпечаток Печење Мат

DEN 285.00
DEN 335.52
-15 %
Количина на стоки


Се мијат во сапуница вода,Сува Станот.Не машина за миење садови безбедно. Сет на три душеци : Секој мат има иста големина повтори, толку повеќе може да се направи одеднаш. Големина да се направи 4",5 1/4" и 6 1/2" пердув Употреба со Пердув Машина Сет(се Продаваат Одделно)

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ,LFGB
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
AM1153
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Jasmylife
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Функција:
не-стап силикони лист
Употреба:
Текстура Лист Сет
Материјал:
100% foodgrade силикони
Usage2:
торта декорација мат
Usage3 :
Фондан Втиснување Торта Мувла
Тип На Производ:
4 парче отпечаток мат сет
КОЛИЧИНА:
4pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ