.

.

CSJA 8мм Природни Пурпурна Кварцен Кристал Amethys Чакра Монистра Нараквици Gem Камен Чипови Dangle Дрвото на Животот Шарм Накит E872

CSJA 8мм Природни Пурпурна Кварцен Кристал Amethys Чакра Монистра Нараквици Gem Камен Чипови Dangle Дрвото на Животот Шарм Накит

DEN 174.00
DEN 248.16
-30 %
Количина на стоки


48 Часа Брза Испорака
1.Ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите приемот адреса пред да се врати на објектот. Вашето пребарување поврзани со нашите производи и цената ќе се одговори во рок од 24 часа. ( Обезбеди следење на број, Пристигне : 15-60 работни дена. ( Ако цел повеќе од US $200, Ние ќе брод од DHL, UPS-от, Fed Ex или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 3-12 работни дена. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања ( Испорака на владата , Пакет, Вредноста на декларацијата, итн. )
Цел > 15 :
Предмети Брод преку e Packet [Американски клиенти]. Конверзија : 1 инч = 25.За да ги заштитите вашите интереси, Вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ( Никој следење на број : не Може да пратите превозот информации. Кина Пост Воздух пошта ќе треба 15-60 работни дена да пристигне во вашите раце. Ве молиме да ни каже. Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Кога Цел повеќе од 200 ДОЛАРИ, ве Молиме изберете "Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Воздух Mail" прво, Плаќаат директно. Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве Молиме погледнете во Описот за големината детали.
Ви благодариме за вашата поддршка!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА, НАЈДОБРИ ЖЕЛБИ!
CSJA 8мм Природни Пурпурна Кварцен Кристал Amethys Чакра Монистра Нараквици Gem Камен Чипови Dangle Дрвото на Животот Шарм Накит E872
Име На Производ :
8мм Висок Квалитет на Природен Аметист Beaded Нараквици 7 Чакра Накит
Бренд :
CSJA & Кина Сонце Накит Додатоци
Број На Модел :
E872
Обложено :
Platinum Позлатен
Нараквици Должина :
Околу 18.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Ова не влијае на вашата исплата и пазарната цена. Сите производи се занимава продажба се во добар квалитет и под строги тест пред тие да бидат испратени. )
Цел 7 :
Предмети Брод преку Кина Пост Обичен Воздух Mail .
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние обично изјавуваат ниска вредност, со цел да се добие помал или слободни сопствени данок.Ако сакате да се разменат или да се вратат на предмети, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на производот. Цел > 7 ДОЛАРИ, што Обезбеди следење на број. )
Цел > 7 :
Предмети Брод преку Ali Express Стандард Превозот , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ве молиме проверете ја големината внимателно , слики само за референца , а не вистинската големина . ( Обезбеди следење на број, Дојде Време : 3-12 работни дена. ) кога ќе се направи исплата. Но, ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга, Но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор.8 cm ( Еластичност )
Хривнија Внатрешна Периметар :
За 16. ) кога ќе се направи исплата.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Растенијата
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
E872
Стил:
Етнички
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
CSJA Накит
Функција:
Еластичноста
Компатибилност:
други нараквици
обложено:
Platinum Позлатен
Име на производ:
8мм Висок Квалитет на Природен Аметист Beaded Нараквици 7 Чакра Накит
Број На Модел На:
E872
хривнија должина:
Околу 18.8 cm ( Еластичност )
Хривнија Внатрешна Периметар:
За 16.3 cm ( Еластичност )
Продажба Точка :
Вистински Природен Аметист Gem Камен Монистра
Нараквици Функција:
Животот На Дрвото И Каменот Аметист Чипови Dangle Шарм + 7 Чакра Монистра
Нараквици За Користење:
Одмор Подарок за Жените, Секојдневниот Живот Накит
Нараквици За Пакување:
Opp Вреќа + Меур Заврши
фабрика:
CSJA Сонце Накит
R

Тие исто така купуваат со овој производ