.

.

DWZ 11pc Нови Завртка Extractor Вежба Водич за Отстранување Скршени Завртки сврзувачки елементи Лесно Надвор Сет

DWZ 11pc Нови Завртка Extractor Вежба Водич за Отстранување Скршени Завртки сврзувачки елементи Лесно Надвор Сет

DEN 638.00
DEN 672.00
-5 %
Количина на стоки


Спецификација :
Бренд нови
Материјал : челик
Големина : како што е прикажано во слика
Количина : 11pcs
Направени од ХСС јаглероден челик, од калено два пати, цврстина ниво е 62-63 HRC.
Агресивни лево раце (цедење) и righted раце (вежба битови) спирала flute дизајн за дополнителни грчевито држејќи се за моќ.
Вежба битови' дијаметри и се препорачува екстракт дијаметри од скршени завртки се гравирани на секоја алатка.
Висока јакост и цврстина.
Издржливи во употреба.
Дизајниран да се отстранат оштетените, ' рѓосано или одземени завртки, studs, завртки, fastener, метал вода допрете и вода цевка итн.
Се користи за да се роди дупки на дрво, метал, пластика, тула и ѕидот итн.
Extractor Дијаметар :
E#1 за 1/8" - 1/4" (3-6mm)
E#2 за 1/4" - 5/16" (6-8мм)
E#3 за 5/16" - 7/16" (8-11mm)
E#4 за 7/16" - 9/16" (11-14mm)
E#5 за 9/16" - 3/4" (14-18mm)
Вежба Малку Дијаметар :
5/64 инчен (2.0 mm)
7/64 инчен (3.0 mm)
5/32 инчен(4.0 mm)
1/4 инчи (6.0 mm)
19/64 инчен (7.0 mm)
Пакет се вклучени :
5 x вежба битови
5 x цедење
1 x носителот рамка
1 x асортиман случај
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Превозот
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне ! Наплата
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.

Употреба:
За Дупчење Дрво
Тип:
Центар Вежба Малку
Број На Модел На:
DWZ362541
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DWZ
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
DIY Материјали:
Дрво
Карактеристики 4:
Завртка extractor скршени гром смена
Карактеристики 2:
Скршени завртка смена
Карактеристики 3:
Штета завртка гром смена
Карактеристики 1:
оштетени завртка смена
1 сет:
11 компјутери
R

Тие исто така купуваат со овој производ