.

.

D16 Отворено брзо сушење работи фитнес спортската вест водат потење, кошарка обука на спортската вест

D16 Отворено брзо сушење работи фитнес спортската вест водат потење, кошарка обука на спортската вест

DEN 502.56
Количина на стоки


13511
Answer : ___________________________ Note : Забелешка : Овој производ е само вест продажба, панталони, ве молиме да се купи уште еден, ви благодариме!

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Сезоната:
Лето,Зима,Пролет,Есен
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Полиестер
R

Тие исто така купуваат со овој производ