.

.

Бесплатни Дизајн Бесплатен Превозот Вертикална Топ Банер Рамка Pop-Up Рекламирање Знаци Рамка Банер

Бесплатни Дизајн Бесплатен Превозот Вертикална Топ Банер Рамка Pop-Up Рекламирање Знаци Рамка Банер

DEN 3225.60
Количина на стоки

Тоа се рече, ние не може да каже точно колку долго знаме ќе трае.Бесплатни Дизајн Бесплатен Превозот Вертикална Топ Банер Рамка Pop-Up Рекламирање Знаци Рамка Банер
Pop-Up Реклами за Отворен или Затворен Настани – Совршени за Рекламирање Сопствени Дизајни!
Pop-up A-рамка банери се лесни, преносливи и лесен стил на внатрешен или надворешен дисплеј. Испорака е од прва класа потпиша за преку курир. Ако дело е подготвен да се печати (во некои случаи) ние може да се направи истиот ден на услугата за печатење, затоа испорака време може да биде во рок од четири работни дена од цел поставеност. Уметничкото дело може да потрае и до четири дена за да бидат проверени, одобрени и да се заврши. Сите Pop-Up A-Рамка банери доаѓаат во комплет со СЛОБОДНИ дизајн и дела, со неограничен број на промени, а во полна боја. НЕ САКАМ ЕДЕН ИЛИ ДВОСТРАНО ПЕЧАТЕЊЕ? Еден двострано знаме има дизајн на печатени на само една страна. ОНА ШТО Е ВРЕМЕТО ЗА ИСПОРАКА НА ЗНАМИЊА? Имаме за цел да ја испорача нашите знамиња во рок од 2 до 3 работни дена од денот на уметнички дела одобрување. Ако планирате да се прикаже знаме во затворен простор, тогаш крст-база застане е најсоодветната опција. Ова им овозможува на знаме да се движат послободно во правец, изработка на дизајн око-фаќање. КОЛКУ ДОЛГО ЌЕ МИ ПЕРДУВ ЗНАМЕ ТРАЕ? Животот на еден пердув знаме зависи од различни фактори, како што се : временски услови, материјал кој се користи, должината на времето надвор и колку добро знаме се негува. КОЈА ОСНОВА Е НАЈСООДВЕТЕН ЗА МОЈОТ ЗНАМЕ? Тип на база ви се потребни за да се зацврсти вашето знаме е во зависност од земјата што сакате да го ставите на. Еден двострано печатени знаме има дизајн кој карактеристики на двете страни на знамето. ОНА ШТО Е ДОВЕДЕ ВРЕМЕ НА ПЕРДУВ ЗНАМИЊА? Ние ќе ги провери и процесира вашата нарачка, како е како што веројатно може. ОНА ШТО МАТЕРИЈАЛОТ СЕ ЗНАМИЊАТА ПРОИЗВЕДЕНИ ОД? Нашите знамиња се произведени со користење 110gsm (грама на квадратен метар ) 100% полиестер. Ова, исто така, информира дека на најдобар база да се користи за да се зацврсти вашиот знамиња. REE брза достава, било каде во светот од врата до врата Без минимум (Рефус Попусти на Располагање) 250 D плетени полиестер печатење Pop-Up A-рамка банери, боја сублимација, целосно да се перат, Мастила се УВ заштитен како и високо-квалитетни додатоци најчесто поставувани ПРАШАЊА ШТО ЗНАМЕ ДИЗАЈН Е НАЈСООДВЕТЕН ЗА МЕНЕ? Ние нудиме многу различни знаме и знамето дизајни во опсег на големини, и изборот на најдобрите дизајн зависи од намената на знамето. Тие се составени од три знамиња пораби заедно, со што целокупната знаме многу потешки и посилна (затоа што ги прави повеќе траен). На пример, ако на екранот на вашиот знаме на мека основа тоа е најдобро да се користи основа колец да се зацврсти вашето знаме да, а ако се поставување на знамето на тешко земјата најдобро е да се користи вода база. Виткање рамка, исто така, ги прави безбедни за користење на спортски терени, бидејќи тие претставуваат никаков ризик за повреди на играчите. Ви заштедува време и пари. Имаме предвидени Спецификација Лист (кои може да се симнат како PDF датотека) за опис на производот кој ви обезбеди со специфични информации кои се однесуваат на големината и тежината на нашите знамиња.

Големина:
S(80x120cm), M(100x170cm), L(110x200cm), D1(100cm), D2(120cm), D3(150cm)
Стил:
Летање
Бренд Име:
jidian
Ткаенини:
CoolDry
Употреба:
Рекламирање
Број На Модел На:
p-v-017
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
R

Тие исто така купуваат со овој производ