.

.

За Samsung Галакси A3 А5 Година Случај За Samsung А5 A3 Година A310 A510 Случај Мермер Цвет Шема Стојат Паричникот Кожа Прекривачот

За Samsung Галакси A3 А5 Година Случај За Samsung А5 A3 Година A310 A510 Случај Мермер Цвет Шема Стојат Паричникот

DEN 253.00
DEN 320.64
-21 %
Количина на стоки

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
За Samsung Галакси A3 А5 2016 Година Случај За Samsung А5 A3 2016 Година A310 A510 Случај Мермер Цвет Шема Стојат Паричникот Кожа Прекривачот

Материјал:
A3 2016 Година A310, А5 2016 Година A510
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
дизајн:
Егзотични,Слатки,Шарени,Бизнис
Големина:
for Samsung galaxus Phone samzung Walet A3 2016 A310 capa Couple
Бренд Име:
mksup
Карактеристики:
за Samsuns Samsungs Видиме carcasas Samsang Samsang Покрие etui Сем
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
for Samusung Galasy Caso Telefon Sansumg Samsuns Caso CellPhone Galax
Примена:
за Glaxy Samaung преносни estojo Sumsang Sumsung Залив kryty Smasung
Број На Модел На:
за Samsumg Gakaxy телефон capinhas Galaksi Samusung ајакс csse Galax
Место на Потекло:
за Samsung glaxey carcasas Gelaksi conjuntos A3 2016 Година A310 casa calda
Бродови Од:
за Galasy Галакси funda funda Samaung Samaung fundas carcaso Samsumg
model1:
За Samsung A3 (6) 2016 Година A310 (4.7)
model2:
За Samsung А5 (6) 2016 Година A510 (5.2)
R

Тие исто така купуваат со овој производ