.

.

FSSOBOTLUN,За Samsung Галакси S8+ СМ-G955N Заштита на Телефонот Случај Висок Квалитет Нов Стил Торбичка Тенок Светлина Ракав Торба Покрие,3 Бои

FSSOBOTLUN,За Samsung Галакси S8+ СМ-G955N Заштита на Телефонот Случај Висок Квалитет Нов Стил Торбичка Тенок Светлина Ракав

DEN 618.00
DEN 671.52
-8 %
Количина на стоки


FSSOBOTLUN,За Samsung Галакси S8 Плус СМ-G955 N Висок Квалитет Нов Стил Торбичка Заштитете го Телефонот Случај Тенок Светлина Ракав Торба Покрие,3 Бои
Боја : Црна,Темно Кафена,Црвена
Тип : Торбичка/Ракав
Материјал : Синтетички Кожа Микрофибер
Многу лесен и тенок
Заштитете го вашиот уред настрана од потенцијалните scraching Тешки и модата,одговара за сите Деликатна логото на агол Добар стил дизајнирани од професионални Лесно да се носат и одговара на сите сите вид на пакети

Материјал:
Микрофибер
Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.5 inch
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8 Плус
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
Предниот џеб може да се стави пари, Картичка или кабел за податоци.
Компатибилен Бренд:
Samsung
R

Тие исто така купуваат со овој производ