.

.

Blucome Класичен Портокал Цвет Форма Глеѓ Студ Обетки Бакар Мека Иглички D Куки Мали Обетки За Жени, Девојки Партија Накит

Blucome Класичен Портокал Цвет Форма Глеѓ Студ Обетки Бакар Мека Иглички D Куки Мали Обетки За Жени, Девојки Партија Накит

DEN 337.00
DEN 374.40
-10 %
Количина на стоки


Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
Blucome
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
8803300007
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
Емајлот
Безбедност Стандард :
CE Доведе Слободни, Nickle Слободни
Повод:
Свадба Ангажман Годишнината Роденден На Церемонијата
клучни зборови:
Уво Обетки Додатоци Oorbellen Додатоци Bijoux
Големина:
2.0*0.6cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ