.

.

Нови TR Спортски Наочари Целосна Rim Оптички Рамка Мачка Очи Гроздобер Nerd Спектакл Прилагодливи Уво Кука Дизајн Eye Glasses 6004

Нови TR Спортски Наочари Целосна Rim Оптички Рамка Мачка Очи Гроздобер Nerd Спектакл Прилагодливи Уво Кука Дизајн Eye Glasses

DEN 592.00
DEN 623.52
-5 %
Количина на стоки

Ние сме вистински оптички очила продавница, рецепт леќи е задолжително. Ние ќе се намали и планината објективот на рамката за вас, вие ќе добиете подготвени користете очила. Ние сме во чаши бизнис, повеќе од 10 години во 2017, ние ќе се обезбеди добар квалитет леќи за вас.
(Анти Одраз и Анти Нула)
(Екстра Тенка,Анти Одраз и Анти Нула)
(Супер Тенок,Анти Одраз и Анти Нула)
Подолу информации се мора, подобро направете фотографија на вашиот рецепт и го испрати до нас, ви благодариме!!
Кога ќе се потврди нарачката,ве молиме да ја отворите линкови, ќе confrim рамка и леќи цел одделно е во ред. Donot грижете се, ние може да се комбинираат нив заедно во нашиот систем, ви благодариме за вашето внимание и голема поддршка!!
Очила доаѓа со убаво очила случај со ткаенина за чистење.
Нашата продавница агли :

Бренд Име:
EAGWOO
Рамка Материјал:
ULTEM(PEI)
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
МФ-6003
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Материјал:
TR90
боја:
Црно/Сино/Зелено/Портокал
Големина:
53-16-140mm
Леќи:
Демо Леќи Само
Стил:
целосна рамка rim
Тежина:
14.7 grams super light
Пакување:
Случајот + Ткаенина За Чистење
R

Тие исто така купуваат со овој производ