.

.

Деца Фустани За Девојки Облека Летен Фустан 2018 Деца Облека Дете Свадба Фустани Vestidos Девојки Партија Принцеза Се Облекуваат

Деца Фустани За Девојки Облека Летен Фустан 2018 Деца Облека Дете Свадба Фустани Vestidos Девојки Партија Принцеза Се Облекуваат

DEN 432.00
DEN 719.04
-40 %
Количина на стоки

ние ќе се потрудиме да им понуди подобра услуга, додека сте задоволни. Ве молиме да ни остават порака ако сакате да го промените превозот адреса. 6 : Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
KEAIYOUHUO Нови Деца 2017 Зимски Палта За Девојки Маскирани Топло Надолу Јакни За Девојки Облека Долг Ракав Памук Деца Outerwear
Производ Descriotion
66 Име Деца Облека , Летен Фустан , Принцеза се Облекуваат Брои Фустан Големина 100-110-120-130-140-150 Памук Памук + Полиестер Боја 85-98% сличен на слики, но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла Превозот EMS, DHL, Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана од Русија, Турција, Бразил.5 2-3 Возраст 110 =4 T 62 28.5 3-4 Возраст од 120=5 T 66 30. 3 : Стандардна Услуга за тоа се обично од 5 до 14 дена за Америка, Други земји брзина не е сигурна (1 до 4 недели на повеќе или помалку од вообичаеното време). Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Превозот Брзина, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде коментари за "одлични" како охрабрување. 4 : DHL / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ / ARAMEX / потрае околу 3-7 работни дена обично.5 9-10 Возраст / / / / / / 1. Ект Забелешка Ќе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот цена, pls.
Ве Молиме Да Не Контактирате Доколку Имате Прашање
1 : Ако сакате да се добие најдобрите попусти за продажба на големо(дистрибутер), или прилагодено услуга.Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење. 5 : Ако производот што сте го добиле е различен како decribed.
Превозот
1 : Стандард на Услуги е Epacket за НАС, Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта до други земји (Freeshipping).3937 ch, 1 инч=2. 3 : Ако големината на производот не е во ред, тоа donesn не одговара за вас. 2 : Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. 2 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.5 7-8 Возраст 150=9-10 T 78.540 cm
Производ Фотографии
Плаќање
1 : да ја прифатиме alipay ,запад унија ,T/T,сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Тоа е многу важно за нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди најдобар на услуги на клиентите. 7 : Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави Позитивен Фидбек (5 ѕвезди) за нас.
ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ДАДЕ 5 ЅВЕЗДИ, АКО ЗАДОВОЛНИ!
Itemas Опишани Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме да ни даде коментари на "exellent". ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,pls се чека за afew минути и обидете се повторно, плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена. Комуникација Ако не сте задоволни,се чувствуваат слободни да контакт.) може да биде подолго од вообичаеното време.5 5-6 Возраст 140=7-8 T 74 34 34 27.Сите мерења во cm, ве молиме имајте во предвид 1cm=0. 4 : Ако има било скршено во транзит. 2 : Ако имате било какви проблеми со точка(цел) квалитет, не добиваат објект по нарачка. 5 : превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.контактирајте со нас за photoes
Големина На Табелата
Големина Должина /cm Биста*2 /cm Wiast /cm Рамо /cm Препорачува Возраст 100=3 T 58 27 28 23.

Дете НИ Големина:
3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
Се облекуваат
Шаблон Тип:
Цртан филм
Декорација:
Шема
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
KEAIYOUHUO
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
боја:
слика во боја
Големина:
100-110-120-130-140-150
погодни за возраста:
3-10 Години
Име:
девојки фустан
погодни за сезоната:
Лето
Јакни За Девојки:
децата облека
девојки облека:
детска носија
Количина:
едно парче
Материјал:
памук + полиестер
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ