.

.

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Tiguan 2013.2014.2015. Автомобил Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали Сосема Нов Оригинален Дизајн Nerf Барови

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Tiguan 2013.2014.2015. Автомобил Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали Сосема Нов Оригинален

DEN 8640.00
DEN 10800.00
-20 %
Количина на стоки

(директно инсталирање на оригиналните дупки без дупчење дупки. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде совршен цена.Ние не признава Било каква Одговорност, ви Благодариме ! 4.
Место на Потекло : Гуангжу,Кина.
Дознајте оригиналните дупки на авто шасија-инсталирање на протезатапотоа се зацврсти страна чекор. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
2. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5.За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број.
Материјал : Висок Квалитет ISO9001 Сосема Нов Алуминиум Легура Тело+Нерѓосувачки Челик Метал Стентови+ABS. Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Пред наддавање, ве Молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите на вашите прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања, но ве молиме да се земе еден момент за да прво прочитајте ги сите информации што се обезбедени тука каде што вашиот повеќето прашања' се одговори. Ако стоката се изгубени или оштетени на превозот начин, ние ќе се врати на пари за вас, или испрати за да можете повторно.Ако Цел Адреса / Tel / Поштенски Код / Addressee Било една грешка,Пакетот не е во можност да се примени. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако тоа не ви одговара, прифаќаме само не се оштетени објекти. Ако не е, тогаш можете да контактирате со нас од трговија со датотеки, или преку е-маил или Facebook, ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 1-6 часа. Големината и Јазот 100% Одговара За Инсталација.Ние не сме одговорни за било ДДВ или Завиткани во царинските тарифи. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Спречување на гребење, Намалување на вибрации, отпорност на Абење
Ова е многу популарна страна чекор во Кина во моментов, стабилен квалитет, се згусне заграда, максимум стојат 600-800kg
Бренд нови нерѓосувачки челик gurantees одличен анти - топлина , анти-киселина,анти-сол,анти-корозија,продолжување на животниот век и понатаму.Што се очекува да се воспостави долгорочни бизнис со вас во иднина. Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ :
1. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод ! 6. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор.

Земја/Регион на Производство:
Гуангжу,Кина
Специјални Функции:
Бидат Погодни за да се Добие за вклучување/исклучување За Деца и Возраст
Објектот Ширина:
*
Осветленост Дел Број:
Страна Чекор
Другиот Дел Број:
Работи Одбори
Бренд Име:
LVZHIQI
Поставување на Возило:
Автомобил Тело Страна
Материјал Тип:
ISO9001 Висок Квалитет на Сосема Нов Алуминиумски+Нерѓосувачки Метал+ABS
Објектот Должина:
*
Објектот Тежина:
15-16 Kg
Производителот Дел Број:
Star Војна - 01
Објектот Висина:
*
Големина:
Through The Mould Produce. Size and Gap 100% Fit For Installation
Производот Количина:
1 Сет (Трчање Одбори+Стентови+Инсталација На Опрема)
Пренесување На Тежина:
500 килограми - 600Kg
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ