.

.

Фунта Сребро 925 Накит Шест Ноктот Природни Круг Циркон Линк Синџир Гем Женски Ѓердани Pendant За Жените YN46

Фунта Сребро 925 Накит Шест Ноктот Природни Круг Циркон Линк Синџир Гем Женски Ѓердани Pendant За Жените YN46

DEN 392.00
DEN 559.20
-30 %
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
Стандард
Certificate Type:
GDTC
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Број На Модел На:
46
Стил:
Тренди
Бренд Име:
magicodes
Главниот Камен:
Цирконот
Pendant Големина:
0.7 cm*1.5 cm
is_customized:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ