.

.

2017 Есен нови ретро pleated половина здолниште жените долго дел од диви висока половината голема стави збор долги здолништа

2017 Есен нови ретро pleated половина здолниште жените долго дел од диви висока половината голема стави збор долги здолништа

DEN 691.00
DEN 921.60
-25 %
Количина на стоки


Долго : 73
Половината обемот 60-76

Големина:
One Size
Бренд Име:
шарени плови
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Pleated
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Половината:
Природни
Број На Модел На:
1
Пол:
Жените
R

Тие исто така купуваат со овој производ