.

.

AnXin SH златна чипка Вечер фустан, нов стил банкет, долго златниот цвет принцеза невестата вечер фустан, краток компанија фустан

AnXin SH златна чипка Вечер фустан, нов стил банкет, долго златниот цвет принцеза невестата вечер фустан, краток компанија фустан

DEN 2442.00
DEN 2442.24
-0 %
Количина на стоки


Ако ова производи може да избере да ги Прилагодите големина значи може да го прилагодите направени големина, ако
не мора да значи не може да се направи Прилагодите големина. Ви благодариме!
Прилагоди на големината :
За сопствени цел, ние треба мерења на следниве Биста : ______ cm; Половината : ______cm; Хип : _______cm; високи Потпетици : _______cm; Природата висина : _______cm.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
О Деколте
Бренд Име:
AnXin SH
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Чипка,Цвеќиња
Материјал:
Rayon,Faux Крзно
Sleeve Стил:
Резервоар
Ткаенина Тип:
Чипка
Воз:
Никој
Број На Модел На:
1
Моден Елемент:
Бонбони боја
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Половина
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
R

Тие исто така купуваат со овој производ