.

.

PowerTrust 3Pcs 1800mah ЛП-E8 LPE8 ЛП E8 Батеријата + LCD USB Двојна Полнач За Canon EOS 550D 600D 650D 700D Бунтовнички X4 Х5 X6i X7

PowerTrust 3Pcs 1800mah ЛП-E8 LPE8 ЛП E8 Батеријата + LCD USB Двојна Полнач За Canon EOS 550D 600D 650D 700D Бунтовнички X4 Х5

DEN 1149.00
DEN 1472.64
-22 %
Количина на стоки

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
☞ Спецификации:
Капацитет : 1800m Ah
Напон : 7.
Времетраење на снимање не е инфериорен во однос на оригиналот. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 100% Сосема нов и висок квалитет. Екстра моќ за вашиот дигитален видео камера / видео камера. Нашата цел е задоволството на клиентите!
☞ Се Враќа&Гаранција
1.4 V 1800m Ah ЛП-E8 LPE8 ЛП E8 Li-ion Батерија ☞ Главна Карактеристика :
♣. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,стигнат до најголемиот број на земји во рамките 3560 работни дена.
***********ДОБРЕДОЈДОВТЕ да ја Посетите Power Trust Продавница *************. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.
☞ Повратни информации ☺☺☺☺☺
★ Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. производот одговара на описот. Висок капацитет / батерија Li-ion батерија со премиум ќелија.
★ Ви благодариме за вашата поддршка !
☞ Работни часови ☺☺☺☺☺
Понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30ЧАСОТ
Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме.4 V
Батерија Тип : Литиум Јонска
Употреба : Камера
Број на модел : LP-E8
Тип на производ : Батерија Li-ion Батерија Пакет
Пакет : Да
☞ Компатибилен Камера Модели :
ЗА Canon : EOS 450 D EOS Бакнеж Дигитални X2 EOS Rebel XSi EOS 500 D EOS Бакнеж Дигитални X3 EOS Бунтовнички T1i EOS 1000 D EOS Бакнеж Дигитални F EOS Бунтовнички XS ☞ Пакет се Вклучени : 3x ЛП-E8 Батерии 1x LCD Двојна USB Полнач за батерии 1x USB Кабел за Полнење
☞ Претпазливост :
※Полнење на батерија пред користење
※Само користи посебни држачи
※Чувате батеријата терминали чисти
※Секогаш чувајте ја батеријата во суво место
※Не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет
※Не расклопување на батеријата пакет
※Не го изложувајте батеријата на висока температура
☞ За превозот
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси.
☞ Услуги На Клиентите : ☺☺☺☺☺
1. Прегреат заштита и overcharge заштита. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. Ве молиме да го користите Trademanager или E-мали контактирајте со нас.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
ЛП-E8
Бренд Име:
powertrust
боја:
Бела
Капацитет:
1800mAh
Напон:
7.4V
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Број На Модел На:
ЛП-E8
Тип На Производ:
Батерија Li-ion Батерија
R

Тие исто така купуваат со овој производ