.

.

Плажа Cover up Бела Rayon Бански Tunics Kaftan Плажа Облечи Beachwear Покрие ups-от Жените Облека де Plage Saida Praia de

Плажа Cover up Бела Rayon Бански Tunics Kaftan Плажа Облечи Beachwear Покрие ups-от Жените Облека де Plage Saida Praia de

DEN 775.20
Количина на стоки


Плажа Cover up Бела Rayon Бански Tunics Kaftan Плажа Облечи Beachwear Покрие ups-от Жените Облека де Plage Saida Praia de Материјал : памук. Лесен и удобен, лесно да се стави на или полетување. Одлично за многу прилики : Женска Бикини, костими за капење, бански костуми perfect, Beachwear, костими за Капење, Monokini, Tankini,и др. Пакетот вклучува : 1* Beachwear Фустан.
Производ Детали
Материјал
100% Cottont ,Удобно и Мека
Боја
Слика Во Боја
Сезоната
Лето
Големина
една големина одговара на повеќето од вас
Перење Информации
Рака мие, не кајгана
Ве молиме овозможи 2-3cm се разликува поради различни мерење метод.
Големина Информации
Големина
Биста
Рамо
Sleeve
Должина
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
Бесплатни Големина
120
-
-
-
-
-
79
-
Љубезно ве молиме да напомена :
1.Поради customes и времето, можеби понекогаш тоа ќе го одложи некое време, но ние ќе се прошири и за време на испорака за вас, па ве молиме почекајте малку повеќе време трпеливо.
2. купувачи се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како "подарок", со ниска вредност .
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со добра услуга.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
НИЕ НЕ КАКО ОНОЈ КОЈ ЈА НАПУШТИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ БЕЗ ДА КОМУНИЦИРА СО НАС.

Големина:
One Size
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Памук
Пакетот Вклучува:
Плажа Бански Покрие Ups-От
Н W:
226g
Модел Не:
ZS341
Јака:
V Деколте
Sleeve:
Долго
R

Тие исто така купуваат со овој производ