.

.

TEE7 Неколку Хип Хоп Т-маица Игра Playerunknown Battleground Мажите Памук Кратко Sleeve Блуза Жените Пареа Врвен Квалитет Бренд Tee

TEE7 Неколку Хип Хоп Т-маица Игра Playerunknown Battleground Мажите Памук Кратко Sleeve Блуза Жените Пареа Врвен Квалитет Бренд

DEN 962.00
DEN 1631.04
-41 %
Количина на стоки


Големина на Табелата, Големина на Биста (cm) Ракав (cm) Должина (cm) Рамо(cm) Висина (cm) Тежина (kg) XS 86 16 62 41 160 35-45 S 91 17 65 42.5 165 45-55 М 97 18 68.5 44 170 55-65 L 104 19 72 45.5 175 65-75 XL 113 20 75 46.5 180 70-80 XXL 118 21 78 48 185 75-85 XXXL 122 22 79 50 190 85-100 4 XL 126 23 79 51 195 100-110 Потсетам : се Мери Со Рака,Може да Има Разлика 2cm
Моделот Покажува
Избор На Боја
Детали Покажува

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
TEE7
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Половина
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Големина:
S-XL
боја:
Црна
R

Тие исто така купуваат со овој производ