.

.

[BYSIFA] Зима Жените Црвено Црни Шамии Pashmina Мода Ѕвезди Шарени Дебели Шамија Shawl Памук Viscose Tassel Долго Марами Кејп

[BYSIFA] Зима Жените Црвено Црни Шамии Pashmina Мода Ѕвезди Шарени Дебели Шамија Shawl Памук Viscose Tassel Долго Марами Кејп

DEN 829.00
DEN 873.12
-5 %
Количина на стоки


1.Материјал : 50%памук + 50%viscose.
2.Големина : 180*62cm.
3.Боја : Црна, Црвена Боја.
4.Погоден За : Жените,Девојка.
5.Погоден За Сезони : Пролет,Есен,Лето,Зима.
6.Изработка : Печатена.
Зима Жените Црвено Црни Шамии Pashmina Нов Дизајн Ѕвезди Шарени Дебели Шамија Shawl Мода Tassel Долго Марами Кејп.
Детали слика

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Свила,Viscose
Марами Тип:
Шамија
Шаблон Тип:
Печати
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
5S2103-001
Бренд Име:
BYSIFA
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Suitble За Сезона:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Материјал Состав:
50% памук + 50% Viscose
Големина:
180*62cm
Стил:
марами,Pashmina,Обвива и Shawl
изработка:
Печати
боја:
црна, црвена,црвена,портокалова и топла розова.
is_customized:
Yes
Пакет:
Бренд Подарок Торба+ opp вреќа
детали:
Tassel
R

Тие исто така купуваат со овој производ