.

.

Моден Микс боја Фацетирани Кристал камен & метал dangle обетки со Висок квалитет капка обетки обетки Камења, накит 2467

Моден Микс боја Фацетирани Кристал камен & метал dangle обетки со Висок квалитет капка обетки обетки Камења, накит 2467

DEN 1616.00
DEN 1776.00
-9 %
Количина на стоки


1.Позлата : Еко-Пријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.
На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година.
2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos. Druzy боја ќе биде малку различен од фотографии.
3.Превозот : Ние секогаш се испраќаат пакетите од Epaket во САД,а регистрирани mail на други земји.Можете да платите дополнителни превозот надомест за експресен пошта услуга,како што е DHL,EMS,UPS-от,итн.
4.Answer : ___________________________ Note : Сите приврзоци ќе не испрати со синџири.
Материјал Природни Кристал камен Ментално : легури Камен големина : прибл. Од 13 до 15* 22-35 mm Форма : Како на сликата

Главниот Камен Боја:
злато со мешавина боја, Темно со мешавина боја, Комбинација на боја
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Стил:
Тренди
Бренд Име:
COLARMIX
Број На Модел На:
cz2467
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Материјал:
Мачка Очи
R

Тие исто така купуваат со овој производ