.

.

RscvonM Мода Мулти Слој Месечината Синџир Ѓердан 4 Слој Накит за Жените Бохемски Слон Ѓердан Синџир Накит Gargantilha

RscvonM Мода Мулти Слој Месечината Синџир Ѓердан 4 Слој Накит за Жените Бохемски Слон Ѓердан Синџир Накит Gargantilha

DEN 71.00
DEN 139.20
-49 %
Количина на стоки

Rscvon M Мода Мулти Слој Месечината Синџир Ѓердан 4 Слој Накит за Жените Бохемски Слон Ѓердан Синџир Накит Gargantilha
4.ПЛАЌАЊЕ
1)Постојат многу начини на плаќање на располагање alipay,кредитни картички,навремени банкарски трансфери,
offline плаќања (банкарски трансфер и Western union).
можете да изберете метод wcich е најзгодно за вас .За да ги заштитите вашите интереси,
вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна aliexpress,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
2)ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
3)ве Молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката.
5.ПРЕВОЗОТ
1)Сите објекти ќе биде предаден на светот, откако го примиле исплата.
2)Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
6.ПОЛИТИКА
1)Ако предмети неисправни,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Сите предмети се врати во muste
нејзиното оригинална состојба,со цел да се quatity за враќање на пари или размена на стоки.
2)купувачот е одговорен за сите returm трошоци,продавачот е одговорен за сите препрати трошоци.
3)се Врати без никакво известување нема да биде прифатен.
4)Нема враќање прифатени од 5 дена од денот на приемот.
7.ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,искрено да ги ценат
ќе остави позитивни повратни информации за нас, ако се
satisfield со нашите производи и услуги.тоа само ќе ве однесе 1 минута .ви благодариме!

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
2cm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Број На Модел На:
C228
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Месечината
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
RscvonM
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
убава
R

Тие исто така купуваат со овој производ