.

.

Favordear Краток Булчински Превези Едноставна Слонова Коска Свадба Превези За Невестата Без Чешел

Favordear Краток Булчински Превези Едноставна Слонова Коска Свадба Превези За Невестата Без Чешел

DEN 335.52
Количина на стоки

да се Облекуваат Да Се Направи во Сопствени Големина, Боја, (Без Дополнителни Трошоци)
D.Ние сами и контрола на сите аспекти на бизнис,од производство на дизајн /контрола на квалитет и продажба,овозможувајќи ни да enture дека сите производи се со висок квалитет. Исто така, времето За испорака не е специфичен и нестабилен, понекогаш можеби е подолг од 60 дена, специјално за руски, Бразил, Израел и така натаму.ние сме чесни фабрика,ние ќе ги провери сите на нашите производи,Ние се гарантира добар квалитет и брза испорака,ние директно ги продаваме нашите фустан на клиентите,така можете да добиете на нашата фустани во ниска цена. Па понекогаш може да резултира со одложување.54 см
На Пример :
Големина на единица : cm или инчен
1. Ако ви треба предмети во кратко време, немојте да го изберат.

боја:
Слонова коска
Објектот Должина:
150cm
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex
Превези Работ Стил:
Се Сече На Работ
Техника:
Appliqued
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Favordear
Превези Слоеви:
Еден Слој
Тип:
Лактите Должина Превез
Број На Модел На:
LY-2401-805-1I
Употреба:
Невестата
Големина:
Custom Made
MOQ:
1 Парче
боја:
слонова коска
Должина:
short
превез:
Слонова Коска Булчински Превез
Декорација:
Молив Работ
Должина Стил:
Краток
чешел:
без чешел
R

Тие исто така купуваат со овој производ