.

.

12pcs Вино Стакло Recognizer Етикета Гума Маркер Налепници Божиќ Декорација Страна Посветена на Силиконски Вшмукување Чаша Barware Алатки

12pcs Вино Стакло Recognizer Етикета Гума Маркер Налепници Божиќ Декорација Страна Посветена на Силиконски Вшмукување Чаша Barware

DEN 114.00
DEN 135.36
-16 %
Количина на стоки


Опис : КЛИПОТ НА РАЗЛИЧНА БОЈА и ШАРМ за ДА се ИДЕНТИФИКУВААТ ЧИЈА ПИЈАЛОК, ТОА Е! 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалите : Силикони Боја : Како на сликата Еден Големина на : 3*2*1.5 CM Пакет содржина : 12 парчиња вино стакло етикета Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Добредојдовте на нашата продавница!
Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори
во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за разбирањето!

Бренд Име:
YOWEI
Шема:
Цртан филм животинско
Повод:
Роденден,Божиќ Партија
Материјал:
Силикони
R

Тие исто така купуваат со овој производ