.

.

Chinoiserie Метал Коса Стап Кристал Коса Стапчиња За Јадење Hairpin Chignon Pin Рачно Изработени

Chinoiserie Метал Коса Стап Кристал Коса Стапчиња За Јадење Hairpin Chignon Pin Рачно Изработени

DEN 102.00
DEN 115.68
-12 %
Количина на стоки


Добар избор за подарок или декорација Совршен додаток за вас Апсолутно се направи што повеќе гламурозна и фати очите на луѓето Блескави и прекрасен дизајн одличен украс за вашата убава шминка одличен коса се држиме за што да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот
Спецификација : Материјал : Алуминиум,Кристал Боја : Црвена/Зелена/Блу/Паун Сина Количина : 1 Pc Големина : стан. 15.2 cm*1.9 cm/5.98"*0.75" answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Коса Стап(нема мало пакет)

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Косата Стапови
Број На Модел На:
D21452
Материјал:
Легури,Кристал
боја:
Црвена/Зелена/Блу/Паун Сина
Големина:
app. 15.2cm*1.9cm/5.98*0.75
R

Тие исто така купуваат со овој производ