.

.

Кинески ретро бамбус pendant светилка кафез Нордиските Хотел Клуб Кафе ратан бамбус светилка pendant светлина осветлување ZA925639

Кинески ретро бамбус pendant светилка кафез Нордиските Хотел Клуб Кафе ратан бамбус светилка pendant светлина осветлување ZA925639

DEN 8064.00
Количина на стоки


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : бамбус
[Извор на светлина] : e27(не Содржи извор на светлина)
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : D45 CM,H37 CM,виси линија 120cm

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон
Осветлување Област:
10-15square метри
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
012
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Дрво
Гаранција:
0012
сертификација:
CCC
Тело Материјал:
бамбус
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
5597
R

Тие исто така купуваат со овој производ