.

.

C20 ER11 C20 ER16 C20 ER20 C20-ER25 100L 150L Collet Чак Носителот CNC Мелничката Моќен Стегање Сила

C20 ER11 C20 ER16 C20 ER20 C20-ER25 100L 150L Collet Чак Носителот CNC Мелничката Моќен Стегање Сила

DEN 240.00
Количина на стоки


Други Производи :

Дупка Со Дијаметар Од:
C20-ER11A-100, C20-ER11M-100, C20-ER16A-100, C20-ER16M-100, C20-ER16A-150, C20-ER16M-150, C20-ER20A-100, C20-ER20M-100, C20-ER20A-150, C20-ER20M-150, C20-ER25UM-100
Примена:
Мелење Машина
Број На Модел На:
C20-ER20
R

Тие исто така купуваат со овој производ