.

.

FMA Ф1 Отворено Макбаскет Airsoft Безбедност Анти-магла Очила/Полно Лице Маска 21 Бои

FMA Ф1 Отворено Макбаскет Airsoft Безбедност Анти-магла Очила/Полно Лице Маска 21 Бои

DEN 2216.00
DEN 2637.60
-16 %
Количина на стоки


FMA Тактички Airsoft Ф1 Анти-магла Очила Макбаскет Полно Лице Леќа Заштитна Маска
Бренд : FMA
Модел : FMA-MAS-001
Материјал : Висок квалитет на јаглерод и силикон.
Боја : Блу/Бела/Црна/Црвена/Сива
Големина : M/L
Нето тежина : 300g (независна пакување кутија вкупна тежина 550 G)
Потекло : Кина
100% Сосема нов и висок квалитет.
Серија на FMA товарни маска за користење на светло на новиот тип на јаглерод материјал, на мостот на носот е на силиконски материјал, е заедно насока на гас дупка дизајн, обезбедува максимална вентилација, за да се обезбеди оптимално отворено спортски перформанси.
Ф1 Шлем делови е релативно меки, употребата на прилагодливи еластична headband, се слободни да се прилагоди на соодветна големина.
Објективот заштитна маска е повисока, анти-магла леќа, дебелина од 2,5 mm, не постои хиерархиска за заштита нивоа.
Ф1 Маска пропустливост е силна, исто така, поврзани со структурата на маската, над големиот ред на вентилација дизајн, се соочуваат со пот топлина може да се dissipated , здив може да биде владеел во времето, нема да се кандидира до објективот.
Мало Пакет Содржина : 1* Airsoft Анти-магла Очила Макбаскет Целосна Лицето Маска
Превозот :
Ние брод на Светот.
Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 22 дена.
земја
Стандард Време На Испорака За Резиме На
Бизнис дена
(Празници не се вклучени)
9-12
13-16
17-19
20-22
23-27
27+
Бизнис дена +
Викенд
10-14
16-20
18-23
25-30
32-39
40+
Велика БРИТАНИЈА
Точка Пристигна Сооднос
12.0%
60.5%
28.3%
5.2%
Наплата
САД
Точка Пристигна Сооднос
8.5%
54.3%
28.0%
9.2%
Наплата
Канада
Точка Пристигна Сооднос
4.0%
48.2%
28.0%
15.3%
Наплата
Австралија
Точка Пристигна Сооднос
20.8%
51.0%
14.0%
10.0%
Наплата
Европа
Точка Пристигна Сооднос
10.3%
24.2%
47.4%
13.1%
6.0%
Наплата
Други
Точка Пристигна Сооднос
3.8%
15.0%
28.0%
53.0%
13.1%
Наплата
Ако треба да се избере EMS,ве молиме контактирајте со нас. Но треба да се наплаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 дена. Ако не примите објект по 25 дена,
Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
Политика На Враќање :
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Такси превозот е платена од страна на купувачот.
Други Политики :
1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
2.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви проблеми. Ве молиме контактирајте со нас .

Тип:
Шлем
Возраст:
>14 Години
Сезоната:
Универзална
Бренд Име:
TB-FMA
Спорт:
Други
Стил:
Половина покриени
Број На Модел На:
FM-F0001-F0021
Глава Турнеја:
55-57cm
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
ABS
R

Тие исто така купуваат со овој производ