.

.

6pcs/многу Старечки Геометриски Дрвени Teether Капчиња Монистра Pacifier Клип Атарот Носителот Природна Боја Свила Врвца на Бебето Teether Подарок

6pcs/многу Старечки Геометриски Дрвени Teether Капчиња Монистра Pacifier Клип Атарот Носителот Природна Боја Свила Врвца на Бебето

DEN 1610.00
DEN 2639.04
-39 %
Количина на стоки


Обликот:
Долго
Бренд Име:
kissteether
Функција:
Teether
Број На Модел На:
H127-6
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Материјал:
Дрво
Пакување:
6
Is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DIY
перформанси:
Ова бебе teether е одлична алтернатива за пластична teether.
Користи:
Бебе teether играчка,Новороденче Подарок,Pacifier синџир,Нараквица, ѓердан
Опис:
дрво се користи природно е не-токсични.
Опис 1:
Подобро за ублажување на бебешките заби болка,им Помогне на бебето да знаете животински облик
Prompt:
Бебињата секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни
R

Тие исто така купуваат со овој производ