.

.

100X Спојувалка за Каиш За TK2207 TK3207 TK2207G и така натаму

100X Спојувалка за Каиш За TK2207 TK3207 TK2207G и така натаму

DEN 3360.00
Количина на стоки


100 X Спојувалка за Каиш За TK2207 TK3207 TK2207 G и така натаму
Опис : Спојувалка За Каиш
Компатибилен за Kenwood TK3207 TK2207 TK3207 G TK2207 G ..
Пакет :
Спојувалка за Каиш : 200 компјутери
Со Логото
Напомена : 1. Ние само брод вашата Alipay адреса. Ние ќе преземе никаква одговорност на погрешна превозот адреса предизвикани од страна на купувачот небрежност. Превозот и да се Врати 1. Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. 2. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа, ве Молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. 3. На сопствени даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. 4. Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот. 5.Време на испорака : Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена од Стандард Воздух Mail по примиле исплата.

Број На Модел На:
RP-BCTK2207
Бренд Име:
lighttree
R

Тие исто така купуваат со овој производ