.

.

плоштад затворач кука 45mm за накит DIY ѓердан трговија на големо и монистра природата FPPJ жена 2017

плоштад затворач кука 45mm за накит DIY ѓердан трговија на големо и монистра природата FPPJ жена 2017

DEN 672.00
Количина на стоки


Гем Боја:
сребрена боја, жолта боја, се зголеми златна боја, црна боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Главниот Камен:
Ахат
Страна Камен:
Никој
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
FPPJ
Certificate Type:
ПЕКИНГ CUG ГЕМ ЦЕНТАР ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Стил:
Hyperbole
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
R

Тие исто така купуваат со овој производ