.

.

Батеријата Eliminator за полнење За Motorola XBR MOTOTRB Серија Радио XiR-P8268 DP3400

Батеријата Eliminator за полнење За Motorola XBR MOTOTRB Серија Радио XiR-P8268 DP3400

DEN 370.00
DEN 739.20
-50 %
Количина на стоки

Кинеската Нова Година Празник Информации :
Ние ќе престанеме пратката од 7 Февруари до 25 Февруари за овој празник, ако имате било какви барања, ве молиме да се направи купување однапред, ви благодариме за вашиот разбере. Ние сакаме вас и вашето семејство среќа и благосостојба! Батеријата Eliminator за полнење За Motorola XBR MOTOTRB Серија Радио Xi R-P8268 DP3400
Батеријата Eliminator за полнење за Motorola XBR MOTOTRB Серија Радио Xi R-P8268 DP3400.
Овозможува радија да се користи од 12-13.8 VDC извор на енергија (запалка приклучок за приклучокот, преносни 12 V моќност комплет, итн.). Има вграден заштитен филтер за Бучава circuitry. Обезбедува Здраво-Вати TX способност
Ниска Топлина Дисипација
Постојан Излезен Напон 7.4 V
Максимална Излезна Струја 3А
Влезен Напон 10~13.8 VDC
Во Текот Тековната Заштита
Во Текот Температура Заштита
LED Влезен Напон Индикација
Компатибилен Радио Модел :
За Motorola XBR серија, XBR6300, XBR6350, XBR6500, XBR6550.
За MOTOTRBO XPR6300, XPR6350, XPR6500, XPR6550, Xi R P8200 , Xi R P8208, XIR P8260, XIR P8268.
DP3400, DP3401, DP3600, DP3601, DGP4150, DGP4150+, DGP6150, DGP6150+
Пакетот вклучува : 1 * Батеријата Eliminator

Бренд Име:
FREZEN
Is_Display:
No
Тип:
Додатоци
Максимален Домет:
1.5 км-3km
Воки Токи Тип:
Преносни
R

Тие исто така купуваат со овој производ