.

.

Ретро Посебна 2 во 1 магнет Случаи За Samsung Галакси S9 S8 Плус Телефон Случај За Samsung S9 S8 Мобилни Школка СТП Кожа прекривачот

Ретро Посебна 2 во 1 магнет Случаи За Samsung Галакси S9 S8 Плус Телефон Случај За Samsung S9 S8 Мобилни Школка СТП Кожа прекривачот

DEN 443.00
DEN 575.52
-23 %
Количина на стоки


Функција :
Ретро Посебна 2 во 1 магнет Случаи За Samsung Галакси S9 S8 Плус Телефон Случај За Samsung S9 S8 Мобилни Школка СТП Кожа прекривачот
1. Состојба : 100% Сосема НОВ.
2. Материјал : Кожа СТП
3. Ажурирајте го вашиот ТЕЛЕФОН безбедно и заштитени во стил со овој кожата случај додаток.
4. Се лизга во вашиот ТЕЛЕФОН да додадете прскање на боја.
5. Достава на инстант сите околу заштита од гребнатини, Изградена од мазна, да се третира гума што е отпорен на нечистотии и дамки, Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани од кожата.
6. Шок абсорбента, shatterproof, и анти-нула материјал.
7. Големина : Совршено се вклопуваат за Samsung
Ако не можете да потврдите вашиот модел на телефон,ве молиме проверете подолу фотографија или контактирајте со нас
прво пред вас што цел,ви благодариме!
Имаме повеќе други додатоци за овој телефон. Ве молиме да пребарувате во нашата продавница. Ви благодариме!

Материјал:
За Samsung S8, За Samsung S9, За Samsung S8 Плус, За Samsung S9 Плус
дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Мат
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус,Галакси S9,Галакси S8,Галакси S8 Плус
Бренд Име:
Kasams
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
For Samsung Galaxy S8/S8 Plus
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Адсорпција,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
Флип Книга 2 во 1
Големина:
For Samsung Galaxy S9/S9 Plus
R

Тие исто така купуваат со овој производ