.

.

BOTIMI Модерната LED Таванот Светла Дрвени Таванот Светилка За Коридор Плоштадот Круг Дрво Кујна, Светла Мала Површина Монтирани Светилка

BOTIMI Модерната LED Таванот Светла Дрвени Таванот Светилка За Коридор Плоштадот Круг Дрво Кујна, Светла Мала Површина Монтирани

DEN 1224.00
DEN 1632.00
-25 %
Количина на стокиBOTIMI Модерната LED Таванот Светла Дрвени Таванот Светилка За Коридор Плоштадот Круг Дрво Кујна, Светла Мала Површина Монтирани Светилка
(1)Големина : Круг со Дијаметар 10 CM*H4 CM Плоштадот 10 CM*10СМ*H4 CM (2) Wattage: 3 W Топло Бела
(3)Напон : 220 V
(4)Материјал : Цврсто Дрво Рамка+ Насликани Метална База+ Акрилик Маска+ LED

Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Модерна
Заврши:
Железо
Употреба:
Дневно осветлување
Техника:
Насликани
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Карактеристики:
Модерна
Број На Модел На:
MD03492
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Тип На Прекинувач:
Никој
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
BOTIMI
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Напон:
AC110V-AC260V available ,Surpots 110V&220V
Тип На Објект:
таванот светла
клучни зборови:
таванот светла
Материјал:
Цврсто Дрво+ Железо База+ Акрилик Маска
Стил:
Јапонски
Примена:
Коридор
R

Тие исто така купуваат со овој производ