.

.

Jade тенџере 8 злато дрво тресење Qian Шу богата дрво дневна соба декорација Дома Мебел накит занаети подароци за збогатување

Jade тенџере 8 злато дрво тресење Qian Шу богата дрво дневна соба декорација Дома Мебел накит занаети подароци за збогатување

DEN 3744.00
Количина на стоки

40 $198 природната боја на чисто бел камен 5 цвет peony цвет jade украси jade занаети, креативни подароци тенџере соба Колекција $119.
Повеќе бебиња $75. [помошни материјали] Памук, памук конец, лепак, цемент [пакување детали] 1, слој 1 : производи
2, вториот : картон
3, трети слоеви : Дрво (опционални; оддалечена област предлози) на екранот на стоки " Производ шоу
- Show - пакување Пакет шоу
- реално - Фабрика Factoracy шоу
"Напомена" Шопинг Совети Jade има одредени производниот циклус и различни видови на производи ќе бидат малку различни, каде што секој бебе информации ќе се укаже на соодветните производниот циклус, како што се надвор од акциите, ние веднаш ќе контактираат со вас, бидејќи на посебност на jade производство, испорака често ќе плови за вас да го известува потенцијалниот клиент! Производ слики се во вид на фотографии, но поради снимање технологија, светло, дисплеј параметри и други фактори, на примени предмети во боја и слики ќе бидат различни, ве молиме да преовладуваат во вид.62 $358 18 праска Топаз jade jade украси накит занаети декоративни Дома Мебел современ Дом Давање симулација овошје подарок Колекција $493.24 $88 Jade Apple ја потресе Qian Шу дневна соба на jade украси Дома Мебел украси занаети, креативни подароци подароци Колекција $129 $129 Jade тенџере 18 злато дрво тресење Qian Шу богата дрво дневна соба декорација Дома Мебел накит занаети подароци за збогатување на Колекцијата $129.56 $68 Jade украси 3 Розова Peony Дома Мебел накит мода Дома Мебел биро украси занаети - може да се прилагоди Колекција $86. 89, Dongxing улица, Xinyi, Guangdong [производниот циклус] 72 или така, пратката во рок од 3-10 дена [одржување] Сува крпа да ја бришам прашина може да биде како нова година [товарни] Мерење [оддалечените области] бара од клиентот да оди на локални власти логистика точка за укинување на стоки [производи вклучени] Jade бонсаи украси [главен материјал] 1 [сребро] Топаз
2, [листови] Dandong jade [база] имаат мермер или Dandong жад, два вида на сопствени, мора да контактирате со услуга за
3, [description] на бонсаи високо-одделение изглед, повеќе квалитет, има многу голема колекција вредност, тие немаат гранки на почвата, памук ликвидација на жица производство, остава Dandong jade рака полиран, без било боја, секое овошје направени од топаз, специјална боја обработка, (ве молиме да не излив на Саи и Ју Lin), светла боја.93 $268 стариот Пекинг Палата серија : 9 цвет Аметист peony високо-квалитетни природни jade бонсаи креативни украси Колекција $211.52 $128 Lotus jade украси Домот Опремување со современи оркестарот декорација занаети подарок свадба подарок соба Колекција $62. Живописни, одлични материјали, оригиналност, целата jade бонсаи lifelike.72 $268 Мала бела jade jade украси 38 праска дрво jade плоча на цар Дома Мебел накит украси дневна соба декорација занаети подарок Колекција $149. ingot дрвја [стил] Модерни едноставност [бренд] Фенси jade [компанијата]
[спецификација за производ] Gao : 26 CM долги : 18 CM [слична препорака] Прикажување на појавување на производи [пакување транспорт] Демонтажа картон транспорт; дрвени плаќање задолжително Советодавната Служба за [потекло] No.52 $168 Jade бонсаи 18 мали potted праска jade Топаз накит занаети подароци Дома Мебел дневна соба декорација Колекција $219.

DIY Материјали:
Електрични
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Изглед Моделирање:
Pterocarya stenoptera
Боја Класификација:
8 сребро. ingot дрвја
Текстурата на материјалот:
топаз
Применливи Простор:
Спална соба, дневна соба, биро за статистика
Стил:
МОДЕРНАТА ЕДНОСТАВНОСТ
Функција:
среќа
Видови На Орнаменти:
Десктоп декорација
R

Тие исто така купуваат со овој производ