.

.

Накит Алатки Модулација Се Види Рака Должина Прилагодливи Алатка Хривнија Бенд Рака Линк Смена Поправка Алатка Челик Рака Модератор

Накит Алатки Модулација Се Види Рака Должина Прилагодливи Алатка Хривнија Бенд Рака Линк Смена Поправка Алатка Челик Рака Модератор

DEN 146.00
DEN 172.32
-15 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Производ Карактеристики:
Накит алатки
Објектот Должина:
0inch
Број На Модел На:
F5855
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
30g
Накит Алатки & Опрема Тип:
Beading Игли
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал:
Пластични
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
пластични, метални
Големина:
46mm*111mm
боја:
Сина
Количина:
2 парчиња/многу
Тип:
Накит алатки
Стил:
хривнија прилагодливи алатка
Шема:
види прилагодување поправка алатка за полнење
дизајн:
хривнија на вредноста поправка алатка за полнење
Функција:
накит алатки опрема
useage:
diy накит алатки
R

Тие исто така купуваат со овој производ