.

.

Рачни JS1000 Мултифункционален електрични ножици Крива Преносни електрични shears метал сечење Алатки 220V 1PC

Рачни JS1000 Мултифункционален електрични ножици Крива Преносни електрични shears метал сечење Алатки 220V 1PC

DEN 31872.00
Количина на стоки


Рачни JS1000 Мултифункционален електрични ножици Крива Преносни електрични
shears метал сечење Алатки 220 V 1 PC
Ако имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.
Производ екранот
Електрични ножици
JS1000 1.0 мм (за криви)
Минимална стриже радиус 30мм, погоден за крива сечење!
Номинална влезна моќност : 380 W
Способност : Челик 400 N/mm2 : 1.0 mm
Челик 600 N/mm2 : 0.7 mm
Челик 800 N/mm2 : 0.5 mm
Челик 200 N/mm2 : 2,5 mm
Минимална shearing радиус : 30мм (1-3 / 16 ")
Мозочен удар брзина (spm) : 4500
Должина : 322mm (12-5/8")
Нето тежина : 1.4 kg (3.1 lbs)
Кабелот за напојување : 2.5 m (8.2 ft)
Задоволството На Клиентите :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
JS1000
Состојба:
Нови
Тип:
Други
Минимален радиус shearing:
30мм (1-3 / 16 )
Мозочен удар брзина (spm):
4500
Должина:
322mm (12-5/8)
Нето тежина за:
1.4 kg (3.1 lbs)
кабелот за напојување:
2.5 m (8.2 ft)
Напон:
220v
Фреквенција:
50Hz/60Hz
моќност:
380W
R

Тие исто така купуваат со овој производ